Prekių katalogas

Darsonvalio aparatai

 • Profesionalūs ir namų naudojimo darsonvalio aparatai kokybiškoms veido priežiūros procedūroms. 
  Visi www.labory.lt parduotuvėje esantys darsonvalio prietaisai yra sertifikuoti, turintys kokybiškas instrukcijas lietuvių kalba. 

 • Darsonvaliai internetu

  Klausimai, kaip išlaikyti nepriekaištingą odos būklę bei jos jaunystę ir žavesį, yra aktualūs visiems. Gera žinia ta, kad šiandien galime rinktis ypač įvairias procedūras bei metodus, kurie padėtų siekti šių tikslų. Vienas tokių metodų yra ir darsonvalio metodas. Darsonvalio metodu yra vadinamas vienas iš elektroterapijos metodų. Jis šiandien sėkmingai pritaikytas kosmetologijoje. Kosmetologams šis metodas leidžia teikti procedūras, kurios užtikrina puikius rezultatus, na, o pacientai gali džiaugtis nepriekaištingai atrodančia oda. Tam, kad būtų galima atlikti procedūras, pasitelkiant darsonvalio metodą, yra reikalingi ir darsonvalio aparatai arba tiesiog darsonvaliai arba darsonvalio šukos. Naudojant šį metodą, oda yra stimuliuojama impulsine, kintama sinusoidine aukšto dažnio, aukštos įtampos, mažo stiprumo srove. Tai užtikrina didelę naudą odai.

  Kokia yra procedūrų nauda, kurių metu naudojami darsonvaliai?

  Ypač džiugina tai, kad procedūros, kurių metu yra naudojamas darsonvalio aparatas, teikia ypač įvairiapusę naudą odai. Taigi, atsižvelgiant į tai, belieka tik daryti išvadą, kad procedūros, kurių metu yra naudojamas darsonvalio aparatas, puikiai tinka žmonėms, gyvenantiems įtemptu ritmu ir negalintiems daug laiko skirto grožio procedūros. Pasirinkus šią procedūrą, laiko bus sugaištama nedaug, o nauda odai – ypač didelė. Taigi, susipažinkite su darsonvalio aparatų nauda savo odai. Ne paslaptis, kad viena svarbiausių sąlygų, kurią reikia išpildyti, norint turėti sveiką ir gražią odą, yra nepriekaištinga švara, o taip pat – odos atsparumas bakterijoms. Taigi, būtent dėl šios priežasties, ypač verta rinktis darsonvalio procedūras: jų metu gaminasi ozonas, o jis turi bakterijas naikinantį poveikį. Ne paslaptis ir tai, kad dažnas iš mūsų naudojame daug įvairių odos priežiūros priemonių – kremų, serumų, kaukių ir t.t. Tačiau, siekiant geriausio rezultato, svarbu užtikrinti, kad visos naudingos medžiagos, kurios yra šiose priemonėse, būtų puikiai įsisavinamos. Taigi, būtent procedūra, kurios metu pasitelkiamas darsonvalio aparatas užtikrins, kad naudingosios medžiagos būtų įsisavinamos kur kas efektyviau. Pabrinkimai – viena odos problemų, kuri tikrai gali sugadinti nuotaiką. Tad, jei pabrinkimai jus vargina ypač dažnai, gera žinia ta, kad reguliarios procedūros kurių metu naudojamas darsonvalis, padės jų atsikratyti. Dar viena sveikos bei švytinčios odos, o kartu ir – puikios savijautos sąlygų, yra kokybiškas šlakų pasišalinimas. Gera žinia ta, kad būtent darsonvalio aparatas padės greičiau pasišalinti šlakams. Kad oda išliktų jaunatviška, labai svarbu palaikyti jos elastingumą. Procedūros, kurių metu yra naudojamas darsonvalio aparatas, taip pat padeda normalizuoti riebalinių liaukų veiklą, aktyvina limfotaką., suteikia odai gaivumo bei skaistumo. Metodas taip pat pasižymi žadinančiu poveikiu poodiniams audiniams. Na, o procedūros, kurių metu yra naudojami darsonvaliai, skatina odos elastingumą. Jei bus naudojamos darsonvalio šukos, tai jomis atlikta masažas taip pat atneš daug naudos: stabdys plaukų slinkimą, suaktyvins galvos kraujotaką, plaukai bus stipresni bei tvirtesni.

  Darsonvaliai: kaip išsirinkti?

  Darsonvaliai mūsų internetinėje parduotuvėje sudaro didelį pasirinkimą. Tai – darsonvalio aparatas, profesionalus galvanikos bei darsonvalio aparatas, darsonvalio aparatas su 4 antgaliais, mobilus kosmetologinis kombainas ir t.t. Tad, prieš pasirinkdami gaminį, būtinai įvertinkite jo parametrus bei funkcionalumą.

  Kodėl darsonvaliai turėtų būti perkami internetu?

  Netrūksta priežasčių, kodėl darsonvalio aparatas ar darsonvalio šukos, turėtų būti perkamos internetu. Visų pirma jūsų laukia didelis gaminių pasirinkimas. Antra, pasirinktas gaminys bus saugiai bei patogiai pristatytas nurodytu adresu. Na, ir, žinoma, jūsų taip pat laukia akcijos, o jų metu, patikusį gaminį galėsite įsigyti pigiau.

  Skaityti daugiau