Prekių katalogas

HIFU aparatai

 • HIFU - tai neinvazinis nechirurginis veido odos patempimas su revoliuciniais rezultatais.

  Mūsų asortimente yra atrinkti tik sertifikuoti HIFU aparatai, kuriems suteikiame garantijas bei užtikriname pogarantinį HIFU aparatų aptarnavimą
  Vedame HIFU mokymus kosmetologams tiek bazinius teorinius HIFU mokymus, tiek praktinius HIFU mokymus individualiai arba grupėms.  
   

  Išsamiai konsultuojame dėl aparatų įsigijimo, patariame į ką atkreipti dėmesį, su kokiomis procedūromis derinti HIFU technikas. 

 • Visi turime bendrą tikslą – norime išlikti jaunatviški, išlaikyti odos jaunatviškumą, stangrumą bei gaivumą, o taip pat – tobulas kūno linijas. Šių tikslų galime siekti įvairiais būdais bei priemonėmis, tačiau vienas saugiausių, moderniausių bei efektyviausių sprendimų yra HIFU aparatai. Mūsų internetinėje parduotuvėje HIFU aparatas – asmeniniam naudojimui, grožio salonams, SPA centrams, estetinės medicinos centrams ir t.t.

  HIFU aparatai mūsų internetinėje parduotuvėje sudaro didelį pasirinkimą

  Mūsų internetinėje parduotuvėje HIFU aparatai sudaro didelį pasirinkimą: HIFU fokusuotas 9D ultragarso aparatas kūnui ir veidui; HIFU fokusuotas 9D ultragarso aparatas nechirurginiam veido odos patempimui; HIFU HELLO mobilus sutelktos energijos aparatas ir t.t. Išsirinkite bei įsigykite, tai – patikima, moderni bei saugi investicija, siekiantiems tobulos bei jaunatviškos išvaizdos.

  HIFU aparatai: kuo jie ypatingi, kodėl juos verta rinktis?

  Šie aparatai kokybiškai, saugiau bei tiksliai leis atlikti neinvazinį nechirurginį veido odos patempimą bei užtikrins revoliucinius rezultatus. Nors ir sakoma, kad kiekvieno iš mūsų veidas, tai – tarsi ypatingas ir unikalus mūsų gyvenimo žemėlapis, kuriame matyti visa sukaupta patirtis, nesunku nuspėti, koks yra vienas didžiausių mūsų norų – pageidaujame džiaugtis jaunatviška, spindinčia bei švytinčia oda, pasitikėti savimi. Ir su HIFU aparatais tai pasiekti ypač lengva – jie padės minimizuoti laiko žymes jūsų veide, sustangrinti odą, suteikti jai gaivumo, skaistumo bei sveiko spindesio. Šie aparatai yra puiki išeitis, kurie nori jaunatviškos išvaizdos, tačiau siekia išvengti invazinių chirurginių procedūrų. Taigi, pamirškite invazines chirurgines procedūras – jūsų oda gali išlaikyti savo jaunatviškumą, spindėti bei švytėti ir be jų. Šiais aparatais atliekamos odos patempimo bei stangrinimo procedūros nepažeidžia audinių ir nepalieka randų, be to, išvengiama varginančio gijimo proceso, o kartu ir jį lydinčių nemalonių potyrių. HIFU aparatai yra ypatingi ne tik dėl revoliucinių rezultatų bei galimybės jums išvengti invazinių chirurginių procedūrų, bet ir dėl itin plataus veikimo spektro. Štai, kodėl apie šiuos aparatus galima sakyti, kad pirkinys vienas, tačiau nauda – įvairiapusė. Taigi, šie aparatai stimuliuoja natūralią organizmą regeneraciją, stangrina odą, mažina raukšleles bei padeda užkirsti kelią naujų atsiradimui, o taip pat – mažina ir celiulitą. Tačiau ir tai – dar ne viskas: oda tampa lygesnė, gaivesnė, stangresnė, glotnesnė. Savaime suprantama dar vienas labai dominantis klausimas skamba taip: ar revoliuciniai rezultatai, kuriuos žada šie aparatai, yra ilgalaikiai? Tikrai taip – teigiamais savo odos pokyčiais galėsite džiaugtis tikrai ne vienerius metus (tikslus laiko tarpas, priklausys nuo individualios jūsų odos būklės). Taigi, džiugina tai, kad procedūros, atliekamos HIFU aparatais nėra procesas, kurį turėtumėte kartoti kasdien ir taip gaišti savo laiką bei leisti pinigus. Taigi, veido (ir kūno) stangrinimo bei patempimo procedūros, kurios atliekamos šiais aparatais, yra ilgalaikis sprendimas jūsų odos grožio bei jaunatviškumo užtikrinimui bei palaikymui. Dar viena puiki šių aparatų savybė yra ta, kad aukšto dažnio ultragarso bangos, kurias ir skleidžia šie aparatai, pasiekia gilesnius odos sluoksnius, o tai ir yra viena iš priežasčių, kodėl procedūros atneša tokį teigiamą bei ilgalaikį rezultatą. Tačiau ir tai dar ne viskas: šioms bangoms pasiekus gilesnius odos sluoksnius, juose pakyla temperatūra, o šiluma, kaip žinia, yra svarbi sąlyga susidaryti kolagenui (baltymui, lemiančiam sveiką bei jaunatvišką odos išvaizdą).

  Kodėl HIFU aparatas turėtų būti perkami internetu?

  Netrūksta priežasčių, kodėl HIFU aparatas turėtų būti perkamas internetu. Visų pirma, tai ypač patogu – apsipirksite sau patogiausiu metu, gaminys bus pristatytas jūsų nurodytu adresu. Taip pat sutaupysite daugybę laiko, tad jo daugiau liks grožio puoselėjimui.

  Skaityti daugiau