Prekių katalogas

iSol BODY CELL serumas elektroporacijos procedūroms, 250 ml.

 • iSol BODY CELL serumas elektroporacijos procedūroms, 250 ml.

  Kaina 6990
  Šią prekę turime sandėlyje.
  - +
 • Specializuotas kūno serumas su skystais kristalais, palaikantis kovą su celiulitu ir odos trūkumais. Produktas tinka elektroporacijos procedūroms, leidžiančioms difunduoti veikliąsias medžiagas.

  Veikliosios medžiagos:
  Skystųjų kristalų emulsija: veiklioji emulsinė medžiaga gaunama iš alyvuogių aliejaus. Jis atstato odos kristalų barjerą - drėkina ir papildomai palaiko veikliųjų medžiagų judėjimą į odą.
  Fosfatidilcholinas: sudėtyje yra būtinų riebalų rūgščių, turinčių cheminių ir fizinių savybių, panašių į poodinius lipidus, kurios palengvina absorbciją per odą. Jis palaiko ir palengvina veikliųjų medžiagų srautą į audinius. Be to, tai pagreitina riebalinio audinio irimą.
  Azijos pennywort ekstraktas: kofeino turinti kosmetika turi energingą, gaivų ir stimuliuojantį poveikį.
  Mikro lipidai: gebenės, kofeinas ir laminarija: Mikro lipidai turi lipolitinį poveikį, neutralizuoja odos trūkumus, tokius kaip celiulitas, aktyvina kraujo mikrocirkuliaciją ir reguliuoja kapiliarų pajėgumus. Mikro lipidų struktūra panaši į ląstelių membranas, padidina jų biologinį prieinamumą ir užtikrina geresnę veikliųjų medžiagų absorbciją.

  Naudojimas:
  Prieš naudojimą gerai suplakti. Tada tepkite ploną produkto sluoksnį ant apdorojimo zonos, kad palengvintumėte rankinio instrumento judėjimą ir pradinį laidumą. Į elektroporacijos įtaiso galiuką į indą nuosekliai įpilkite apie 20 ml (arba daugiau, atsižvelgiant į gydymo zonos dydį). 

  Prekė skirta tik profesionaliam naudojimui grožio salonuose, kabinetuose.
  Prekė užsakoma. Pristatoma per 6-8 d.d.

    
  MADE IN ITALY