Prekių katalogas

Kokybiška SPA LUX273b kosmetologinė kėdė-lova pilka, valdoma elektra (KP1)

 • Kokybiška SPA LUX273b kosmetologinė kėdė-lova pilka, valdoma elektra (KP1)

 • Solidi, kokybiška SPA kosmetologinė kėdė-lova, valdoma elektra. Tinka visoms kosmetologinėms procedūroms. Visu 100 proc.palengvima meistrų darbą, ir leidžia klientui maksimaliai patogiai praleisti laiką procedūruose. Valdymas nuotolinis, pulto pagalba. Sėdynė lengvai valoma ir dezinfekuojama, pagaminta iš eko odos, atitinkančios griežtus ES reikalavimus. Stilingi porankiai su medinėmis dėtalėmis. Lengvai nuleidžiami, sukasi aplink savo ašį. Galvos pagalvėlė išsiima masažo procedūroms. 

  Elektra valdomos dalys:
  - pakojis, kėdės atlošas, aukštis.

  Didžiausia ilgalaikė lovos apkrova yra 160 kg. Gamintojas leidžia naudoti ir 190 kg apkrovą, tik protingomis sąlygomis (nešokinėjant ant lovos, nedarant ant lovos itin staigių judėsių). Klientas virš 160 kg svorio turėtų atsargiai sėstis į šią lovą, ir atsargiai nuo jos nulipti.

  Kėdės matmenys:
  - gulimos pocijos lovos matmenys: 67 cm * 205 cm.
  - minimalus aukštis 67 cm
  - maksimalus aukštis 89 cm
  - 60 x 122 cm pagrindas.

  Techniniai duomenys:
  - 220-230 V, 50 Hz;
  - 200 W;
  - svoris 80 kg.

  12 mėnesių garantija.

  Prekė pristatoma per 5-7 d.d.

  Gerbiami pirkėjai,

  Atkreipkite dėmesį, kad pagal įstatymus kurjeriai, vairuotojai neprivalo kelti/iškrauti prekių ar padėti nunešti prekes iki buto, kurių svoris viršija 30 kg.
  Labai prašome pasirūpinti, kad pristatymo metu šalia būtų žmogus, kuris padės Jums atnešti prekes į Jums reikiamas patalpas ar vietą tuo atveju, jei į patalpas nėra tinkamo privažiavimo krovininiam liftui.