Prekių katalogas

Lazeris depiliacijos procedūroms (6 serija) Multi-System OPT + SR

 • Kraunamos nuotraukos

  Lazeris depiliacijos procedūroms (6 serija) Multi-System OPT + SR

  Kaina 3875 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  - +
 • Dar stipresnis, dar galingesnis lazeris naudojamas veiksmingai ir neskausmingai depiliacijai.

  Pagrindinės funkcijos:
  1) Revoliucinė glotnios odos technologija
  2) Termolifitingas
  3) Fotoatjauninimas
  4) Nuolatinių spuogų gydymas

  Novatoriškas lazerio ir IPL technologijos derinys garantuoja puikų ir tolygų lygios odos rezultatą ir užtikrina 100% saugią ir neskausmingą depiliacijos procesą.
  SHR lazeris - tai investicija, kuri padės Jūsų grožio salonui įgyti pranašumą prieš konkurentus ir užtikrins garantuotus pardavimus .

  Šis lazeris tai totali kosmetologijos rinkos naujovė ir revoliucinis atradimas, susijęs su ilgalaikiu plaukų šalinimu bei veido grąžinimu. Jo veikimas grindžiamas tinkamu dviejų skirtingų depiliacijos metodų naudojimu ir profiliavimu: šviesos ir lazerio spinduliais. Dėl optimaliai sureguliuotų šių dviejų veiksnių nustatymo, plaukų folikulai pašalinami esant tokiai temperatūrai, kuri nepažeidžia odos ląstelių aplink plaukus, ir tuo pačiu metu prietaisas veikia taip intensyviai, kad efektyviai ir visam laikui pašalina nepagaidaujamų plaukų folikulus.

  SHR BD-03 „Multi-System OPT“ yra elegantiška ir moderni įranga, kuri puikiai atrodo bet kokiame grožio salone. Be to, jis yra labai paprastas ir intuityvus naudoti ir turi daug reguliuojamų funkcijų. Su šiuo prietaisu pasieksite puikiai lygią odą su visomis odos ir plaukų rūšimis.

  Taikant šiuolaikines technologijas lazeris turi didžiulį pranašumą prieš kitus panašaus pobūdžio prietaisus, kurie anksčiau buvo naudojami plaukų šalinimo procedūrose:
  - visiškai neskausmingas depiliacijos procesas
  - itin ilgalaikis rezultatas, kuris iki šiol nebuvo pasiektas ! Prietaisas pašalina visus plaukus, net ir tuos, kurių neįmanoma buvo pašalinti anksčiau
  - 100% procedūros saugumas
  - lazeris šalina plaukus nuo visų kūno vietų.

  Techninės specifikacijos:
  - galia: 0-50 J / cm2,
  - RF: 0-20 MHz,
  - impulsinė seka 1-2-3-4-5-6,
  - sąsajos tarp 5-90 ms impulsų,
  - spalvotas ekranas,
  2 skirtingos procedūrų galvutės dar geresniam ir veiskmingam rezultatui pasiekti:
  - 1-a galvutė: kūno plaukų šalinimui,
  - 2-a galvutė: veido procedūroms,
  - akiniai (specialistui) ir pacientui,
  - laido pasikiamumas : 150 cm,
  - prietaiso matmenys: 120 cm (A) * 58 cm (P) * 62 cm (G),
  - prietaiso svoris: 35 kg.

  Tai yra užsakoma prekė. Pristatymas 5-7 d.d

  Gerbiami pirkėjai,

  Atkreipkite dėmesį, kad pagal įstatymus kurjeriai, vairuotojai neprivalo kelti/iškrauti prekių ar padėti nunešti prekes iki buto, kurių svoris viršija 30 kg.
  Labai prašome pasirūpinti, kad pristatymo metu šalia būtų žmogus, kuris padės Jums atnešti prekes į Jums reikiamas patalpas ar vietą tuo atveju, jei į patalpas nėra tinkamo privažiavimo krovininiam liftui.