Prekių katalogas

Limfodrenažinis presoterapijos aparatas 3w1

 • Limfodrenažinis presoterapijos aparatas 3w1

  Kaina 259900
  Šią prekę turime sandėlyje.
  - +
 • Prietaisas turi 3 integruotas funkcijas: 
  - presoterapija,
  - elektrostimuliacija,
  - infraraudonųjų spindulių funkcija.

  Elektrostimuliacija yra procedūra, kuri formuoja figūrą.Tai yra idealus metodas kovojant su kūno riebalų ir celiulito pertekliumi. Prietaisas yra ne tik raumenų elektrostimuliacijos, bet ir bendro kūno pagražinimo, lieknėjimo, stangrinimo ir korekcijos formos prietaisas. Šio metodo naudojimas leidžia sumažinti viso kūno arba tam tikrų vietų riebalinį audinį. Efektyvumo paslaptis slypi raumenų darbo stimuliavime - žemo dažnio kintamosios srovės naudojimas.
  Limfodrenažinis viso kūno kostiumas, kuris yra pripildytas oru. Tačiau šios iš pažiūros paprastos procedūros poveikis yra labai efektyvus ir įspūdingas.
  Atliekamas efektyvus drenažas, ritmiškai suspaudžiant audinius. Stimuliuojamos ląsteles pagreitinta medžiagų apykaitą, padidina kraujo tiekimą. Šių reiškinių dėka organizmas valomas, pašalinami toksinai ir šalutiniai medžiagų apykaitos produktai. 
  Infraraudonųjų spindulių funkcija naudojama kostiume, ji sustiprina slėgio efektą, sukelia kraujagyslių išsiplėtimą, pagreitina medžiagų apykaitą, padidina prakaitavimą ir taip pašalina toksinus iš organizmo.

  Techniniai duomenys:
  Prietaiso įtampa: AC110V/220V 50-60Hz 
  Prietaiso galia: 
  Slėgis: 0-0.4Kg/cm2 
  El.stimuliacijos galia: 0-40MA 
  Elektrodų skaičius: 10 vnt. 
  Kamerų skaičius: 20 kamerų/10 sektorių. 
  Programų: 5
  Infraraudonųjų spindulių temp.: nuo 0 iki °C. 
  Pakuotės išmatavimai: 103*51*46 cm.
  Svoris: 23 kg. 

  Prekė užsakoma. Pristatoma per 6-8 d.d.