Prekių katalogas

Marvis Travel Toothpaste Collection (7 x 25ml) dantų pastų rinkinys

 • Marvis Travel Toothpaste Collection (7 x 25ml) dantų pastų rinkinys

 • Atraskite septynis skirtingus Marvis dantų pastos skonius kelioniniame rinkinyje:

  • Marvis Amarelli Licorice dantų pasta - neabejotinai stilingas ir kokybiškas pasirinkimas jūsų burnos sveikatai ir vonios lentynai. „Marvis“ dantų pasta sujungia mėtų pagrindą su originaliais aromatiniais skoniais, suteikdama ilgalaikį malonų skonio pojūtį. Kreminės formulės sudėtyje yra fluoro, kuris padės išvengti dantų ėduonies, kovos su dantų akmenimis ir apnašomis bei išlaikys gaivų kvapą visą dieną. Ksilitolis turi antibakterinį poveikį, apsaugo dantis, skatina seilių išsiskyrimą bei padeda atstatyti burnos mikroflorą. Jis taip pat suardo bakterijų kolonijas ant dantų paviršiaus ir taip sumažina apnašų susidarymą ir skatina dantų remineralizaciją. Marvis Amarelli Licorice pasižymi nepaprastai gaiviu ir ilgalaikiu saldymedžio ir mėtų skoniu.
  • Marvis Aquatic Mint dantų pasta - neabejotinai stilingas ir kokybiškas pasirinkimas jūsų burnos sveikatai ir vonios lentynai. „Marvis“ dantų pasta sujungia mėtų pagrindą su originaliais aromatiniais skoniais, suteikdama ilgalaikį malonų skonio pojūtį. Kreminės formulės sudėtyje yra fluoro, kuris padės išvengti dantų ėduonies, kovos su dantų akmenimis ir apnašomis bei išlaikys gaivų kvapą visą dieną. Ksilitolis turi antibakterinį poveikį, apsaugo dantis, skatina seilių išsiskyrimą bei padeda atstatyti burnos mikroflorą. Jis taip pat suardo bakterijų kolonijas ant dantų paviršiaus ir taip sumažina apnašų susidarymą ir skatina dantų remineralizaciją. Aquatic Mint pasižymi nepaprastai gaiviu ir ilgalaikiu jūros gaivos skoniu.
  • Marvis Cinnamon Mint dantų pasta - neabejotinai stilingas ir kokybiškas pasirinkimas jūsų burnos sveikatai ir vonios lentynai. „Marvis“ dantų pasta sujungia mėtų pagrindą su originaliais aromatiniais skoniais, suteikdama ilgalaikį malonų skonio pojūtį. Kreminės formulės sudėtyje yra fluoro, kuris padės išvengti dantų ėduonies, kovos su dantų akmenimis ir apnašomis bei išlaikys gaivų kvapą visą dieną. Ksilitolis turi antibakterinį poveikį, apsaugo dantis, skatina seilių išsiskyrimą bei padeda atstatyti burnos mikroflorą. Jis taip pat suardo bakterijų kolonijas ant dantų paviršiaus ir taip sumažina apnašų susidarymą ir skatina dantų remineralizaciją. „Classic Cinnamon Mint“ derinamas egzotiškas cinamono saldumas ir gaivus mėtų skonis.
  • Marvis Classic Strong Mint dantų pasta - neabejotinai stilingas ir kokybiškas pasirinkimas jūsų burnos sveikatai ir vonios lentynai. „Marvis“ dantų pasta sujungia mėtų pagrindą su originaliais aromatiniais skoniais, suteikdama ilgalaikį malonų skonio pojūtį. Kreminės formulės sudėtyje yra fluoro, kuris padės išvengti dantų ėduonies, kovos su dantų akmenimis ir apnašomis bei išlaikys gaivų kvapą visą dieną. Ksilitolis turi antibakterinį poveikį, apsaugo dantis, skatina seilių išsiskyrimą bei padeda atstatyti burnos mikroflorą. Jis taip pat suardo bakterijų kolonijas ant dantų paviršiaus ir taip sumažina apnašų susidarymą ir skatina dantų remineralizaciją. „Classic Strong Mint“ pasižymi nepaprastai gaiviu ir ilgalaikiu pipirmėčių skoniu.
  • Marvis Ginger Mint dantų pasta - neabejotinai stilingas ir kokybiškas pasirinkimas jūsų burnos sveikatai ir vonios lentynai. „Marvis“ dantų pasta sujungia mėtų pagrindą su originaliais aromatiniais skoniais, suteikdama ilgalaikį malonų skonio pojūtį. Kreminės formulės sudėtyje yra fluoro, kuris padės išvengti dantų ėduonies, kovos su dantų akmenimis ir apnašomis bei išlaikys gaivų kvapą visą dieną. Ksilitolis turi antibakterinį poveikį, apsaugo dantis, skatina seilių išsiskyrimą bei padeda atstatyti burnos mikroflorą. Jis taip pat suardo bakterijų kolonijas ant dantų paviršiaus ir taip sumažina apnašų susidarymą ir skatina dantų remineralizaciją. Ginger Mint pasižymi nepaprastai gaiviu ir ilgalaikiu metų ir imbiero skoniu.
  • Marvis Jasmin Mint dantų pasta - neabejotinai stilingas ir kokybiškas pasirinkimas jūsų burnos sveikatai ir vonios lentynai. „Marvis“ dantų pasta sujungia mėtų pagrindą su originaliais aromatiniais skoniais, suteikdama ilgalaikį malonų skonio pojūtį. Kreminės formulės sudėtyje yra fluoro, kuris padės išvengti dantų ėduonies, kovos su dantų akmenimis ir apnašomis bei išlaikys gaivų kvapą visą dieną. Ksilitolis turi antibakterinį poveikį, apsaugo dantis, skatina seilių išsiskyrimą bei padeda atstatyti burnos mikroflorą. Jis taip pat suardo bakterijų kolonijas ant dantų paviršiaus ir taip sumažina apnašų susidarymą ir skatina dantų remineralizaciją. Jasmin Mint pasižymi nepaprastai gaiviu ir ilgalaikiu metų ir jazmino skoniu.
  • Marvis Whitening Mint dantų pasta - neabejotinai stilingas ir kokybiškas pasirinkimas jūsų burnos sveikatai ir vonios lentynai. „Marvis“ dantų pasta sujungia mėtų pagrindą su originaliais aromatiniais skoniais, suteikdama ilgalaikį malonų skonio pojūtį. Kreminės formulės sudėtyje yra fluoro, kuris padės išvengti dantų ėduonies, balins, kovos su dantų akmenimis, ir apnašomis bei išlaikys gaivų kvapą visą dieną. Whitening Mint pasižymi nepaprastai gaiviu ir ilgalaikiu mėtų skoniu.