Prekių katalogas

Geliai ultragarso procedūroms

 • Ultragarso gelis internetu

  Įvairios odos grožio puoselėjimo procedūros – šveitimo, valymo, jauninimo, drėkinimo, stangrinimo, glotninimo ir kt., procesai šiandien labai dažnai atliekami pasitelkiant įvairius ultragarso prietaisus bei įrenginius. Na, o, kad būtų galima jais tinkamai naudotis, būtinos įvairios pagalbinės priemonės. Viena jų yra ultragarso gelis arba tiesiog ultragarsiniai geliai. Įvairių ultragarsinių gelių galite rasti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

  Geliai ultragarso procedūroms padeda užtikrinti puikų efektą

  Svarbu akcentuoti, kad gelis ultragarsui padeda užtikrinti puikų grožio procedūrų rezultatą, garantuoja, kad ultragarsinės procedūros vyks sklandžiai, lengvai, saugiai ir paprastai. Priklausomai nuo to, koks gelis bus pasirinktas, gali būti užtikrintas ypač įvairus poveikis bei rezultatai: • dėl tinkamos konsistencijos, veikliosios medžiagos kur kas efektyviau įsiskverbs į odą ir bus užtikrintas geresnis jų pasisavinimas; • ultragarsinis gelis palengvina prietaiso mentelės slydimą kliento odą, todėl išvengiama nemalonių pojūčių; • kai kuriuos gelius galima maišyti su veikliosiomis ampulėmis bei taip užtikrinti dar geresnius odos puoselėjimo rezultatus; • ultragarso gelis savo sudėtyje turi daug hialurono rūgštis, kuri padeda išlaikyti optimalų odos drėgmės lygį; • kai kuris gelis ultragarsui yra ypač efektyviai drėkinantis, todėl puikiai tinka žmonėms, turintiems labai sausą odą; • ultragarso gelis savo sudėtyje neturi jokių medžiagų, kurios galėtų sudirginti odą; • ultragarsinis gelis gali būti skirtas tam tikrų problemų turinčiai odai pavyzdžiui, veido odai su kraujagyslėmis; • ultragarsinis gelis gali būti praturtintas įvairiais, ypač naudingais komponentais, pavyzdžiui, vitaminu C, ginkmedžių, laukinių rožių ar greipfrutų ekstraktu; • ultragarso gelis gali būti skirstomas į dvi rūšis: tai – geliai ultragarso procedūroms (tinkantys visoms procedūroms, kurių metu yra naudojamas ultragarsinis prietaisas) bei geliai ultragarso procedūroms (tinkantys, tik tam tikroms ultragarsinėms procedūroms, pavyzdžiui, mezoterapijos procedūroms). Šiuos gelius naudoti yra labai paprasta, jiems nereikia papildomo paruošimo. Na, o procedūrai pasibaigus, priemonės perteklių lengva pašalinti servetėle.

  Gelis ultragarsui sudaro didelį pasirinkimą

  Geliai ultragarso procedūroms yra ypač įvairūs, todėl kiekvienam klientui pasirinksite tinkamiausią. Tai – ultragarso gelis su hialurono rūgštimi, ultragarso gelis, mezoterapijos radijo bangų, liposukcijos procedūroms; intensyviai drėkinantis gelis sausai odai; ultragarsinis gelis, skirtas kapiliarinei odai. Geliai ultragarsinėms procedūroms yra parduodami įvairaus dydžio talpose. Taip pat galite įsigyti ir gelinės poultragarsinių procedūrų kaukės, skirtos odai nuraminti. Ji puikiai tinka visiems odos tipams, nuramina bei vėsina odą po procedūrų, užtikrina komforto jausmą.

  Geliai ultragarso procedūroms: kaip išsirinkti?

  Kai ultragarsiniai geliai sudaro didelį pasirinkimą, reikėtų įvertinti tam tikrus kriterijus – tuomet išsirinkti bus kur kas lengviau. Pirmiausia, atsižvelkite, kam skirtas gelis: ar jis tinka visoms ultragarso procedūroms ar tik kai kurioms? Taip pat įvertinkite ir odos tipą: pavyzdžiui, jei kliento yra labai sausa, tai geresniu pasirinkimu taps intensyviai drėkinantis ultragarsinis gelis sausai odai, o, jei su išsiplėtusiais kapiliarais, tai verčiau rinktis ultragarsinį gelį veido odai, su išsiplėtusiais kapiliarais. Taip pat įvertinkite, kokių komponentų yra gelio sudėtyje (atminkite, kad tokios sudedamosios dalys kaip vitaminas C, ginkmedžių ar laukinių rožių ekstraktas švelniai puoselėja odą).

  Kodėl geliai ultragarso procedūroms turėtų būti perkami internetu?

  Būtų galima išvardinti daug priežasčių, kodėl gelis ultragarsui turėtų būti perkamas internetu. Jūsų laukia didelis pasirinkimas, o detalūs gaminių aprašymai užtikrins, kad išsirinksite lengvai ir greitai. Jūsų taip pat laukia galimybė apsipirkti sau patogiau metu bei taupyti savo laiką. Na, ir, žinoma svarbu akcentuoti, kad pasirinktos prekės bus pristatytos jūsų nurodytu adresu.

  Skaityti daugiau